Новини
Екологія
За кордоном

У заповіднику Уганди браконьєри вбили і розчленували шість левів


Браконьєри вбили шість левів у заповіднику на заході Уганди – Національному парку королеви Єлизавети.

Фото: pixabay.com

Про це повідомили в Daily monitor.

«Є всі докази того, що леви були спочатку отруєні, а потім їх туші розчленували, аби забрати ті частини тіла, які користуються попитом на підпільному ринку лікарських засобів», – повідомив представник управління дикої природи Уганди Башир Ханги.

Свідченням того, що тварин отруїли, є те, що поряд з ними знайшли також вісім мертвих стерв'ятників, що харчуються падаллю. За словами Ханги, птахи загинули через отруту що залишилася в тканинах левів.

Подібні випадки можуть підірвати туристичний бізнес Уганди, висловив побоювання представник управління дикої природи країни.

«Незаконні вбивства диких тварин негативно позначаються на доходах, які країна отримує від міжнародного туризму», – підкреслив він.

Нагадаємо, в українській столиці «на гарячому» затримали шкуродера. Раніше «Погляд» повідомляв ще про те, що у Києві чоловік побив цуценя та викинув на мороз.

Читайте також – які тварини потраплять до нової редакції Червоної книги України.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.