Новини
Україна
Вишневе
Спорт
Футбол Київщини

У Вишневому відбулися фінальні матчі всеукраїнського ветеранського чемпіонату з футболу


У Вишневому на стадіоні «Центральний» відбулися матчі фінального етапу всеукраїнського ветеранського чемпіонату у віковій категорії 45+, присвяченого пам’яті видатного футболіста Віктора Каневського.

Переможцем престижного змагання вдруге поспіль стала команда «Буковина-Ретро» із Чернівців.

У боротьбі за першість у цій віковій категорії на фінішну пряму вийшли чотири колективи: «Буковина-Ретро» (Чернівці), «Пирятин-Полтавщина» (Пирятин), «Абориген» (Луцьк) та збірна Миколаївської області. Відповідно до регламенту, в одній команді мало бути не більше шести гравців 1970—1974 років народження, решта виконавців повинна була бути 1969 року народження і старша.

Організатором турніру вже традиційно виступила Асоціація ветеранів футболу України за підтримки ТОВ «Агробізнес» та Української асоціації футболу.

Вікова категорія 45+ у широкому переліку всеукраїнських ветеранських турнірів, які щороку проводить АВФУ, є однією з найпрестижніших. Вступивши у поважний за футбольними мірками вік, виконавці переважно грають у комбінаційний футбол, отримуючи задоволення самі й даруючи його глядачам. Тим паче, у складі команд вистачає всім відомих гравців, чия майстерність із роками лише набула нових барв. Так, у складах квартету фіналістів зіграли Сергій Нагорняк, Віктор Уляницький, Едуард Цихмейструк, Володимир Павлов, Роман Максимюк та інші.

1/2 фіналу:

«Буковина-Ретро» — «Пирятин-Полтавщина» — 0:0 (по пен. — 5:4)

Збірна Миколаївської обл. — «Абориген» — 0:4

Голи: Карпюк, Климків, Кохановський, Михальчук.

Матч за 3-є місце: «Пирятин-Полтавщина» — збірна Миколаївської обл. — 5:0
Голи: Лупінос — 4, Гуменюк.

Фінал: «Буковина-Ретро» — «Абориген» — 0:0 (по пен. — 4:1)

Цікаво, що обидві перемоги, а з ними й головний трофей змагання, «Буковина-Ретро» здобула у вкрай напруженій боротьбі, при цьому не забивши й не пропустивши з гри жодного м’яча. Цікавий випадок, який після завершення турніру жваво обговорювали його учасники. У складі команди-переможця золоті нагороди отримали: Микола Дрожжа, Ігор Боровик, Олег Голобуцький, Роман Костюк, Євген Найданов, Сергій Нагорняк, Володимир Павлов, Володимир Ступар, Василь Тофан, Віктор Уляницький, Едуард Цихмейструк, Мірча Радип, Іван Семенчук, Григорій Токар, головний тренер — Валерій Сарафінчан.

Після завершення турніру відбулося нагородження переможців та призерів, участь у якому взяли легенда вітчизняного футболу, віце-президент АВФУ Володимир Мунтян та виконавчий директор АВФУ Віталій Кулібабенко. Кращим гравцем турніру було визнано Сергія Лупіноса з «Пирятина-Полтавщини», який одночасно став і кращим бомбардиром.