Новини
Новини Київської області
Акції
Вишгород
Київщина-суспільство

У Вишгороді збирали кошти на обладнання для пологового будинку


Під час Благодійної Дитячої Барахолки зібрали понад 17 тисяч гривень

Благодійна Дитяча Барахолка, яку анонсував «Погляд», відбулася у суботу на Галявині казок у Вишгороді. Під час цієї акції родини не лише продавали уже не потрібні їм, але необхідні іншим дитячі речі, а й спілкувалися, обговорювали питання виховання малечі. А діти веселилися й зібрати кошти на закупівлю спеціальних LED-апаратів фототерапії новонароджених для Вишгородського Пологового Будинку. Мінімальна сума однієї лампи від 25 тисяч гривень.

Організатори – Family Space Vyshhorod – подяквали всім, хто підтримав акцію та повірили у ідею  і наміри. У звіті про збір коштів зауважується, що загалом на закупівлю лампи під час заходу нині ж 14654.55 грн. «Від сімейного простору Family Space Vyshgorod ми перераховуємо 3000 грн. до фонду. Сума на 22.09 - 17 654.55 грн. Частину речей ми вже передали до Банку одягу. Частину будемо намагатись реалізувати через Інтернет, серед тижня зробимо онлайн-розпродаж. Можливо, хтось, ще хоче долучитись, та перерахувати кошти на картку – 4149439300131897, Крук Лілія. Віримо у добро!», закликає Family Space Vyshhorod.

Наступна  ІІ Благодійна Дитяча Барахолка запланована на квітень-травень 2020 року.  Підготовка до неї починається після новорічних свят.

Фото Family Space Vyshhorod