Новини
Культура
Світ-суспільство
За кордоном

У всесвіті DC з'явиться новий супергерой – українець

Комікс вже ось-ось має вийти друком.

У всесвіті DC з'явиться новий супергерой – українець - зображення

В всесвіті DC Comics з'явиться новий супергерой. Головним персонажем ювілейної серії коміксів стане українець Павло Ступка. Про це повідомило видання Bleeding Cool.

"Павло Ступка є українським живим ядерним генератором, має силу польоту, і в п’ятдесят два роки має вигляд на шістнадцять. Ядерна генерація, здається, дійсно позбавляє зморшок", –

йдеться в анонсованому описі персонажа

Новий комікс має з'явитися в американських магазинах уже сьогодні, 29 листопада.

DC Comics – одна з найбільших і найуспішніших компаній, яка працює на американському ринку коміксів. Вона є видавничим відділом DC Entertainment Inc., що є дочірньою компанією Warner Bros. Власником Entertainment, у свою чергу, є Time Warner. DC Comics випускає матеріали, що характерні багатьма відомими персонажами, такими як Супермен, Бетмен, Диво Жінка, Флеш та решта Всесвіту DC.

DC Comics займає (за даними на 2011 рік) близько 31,50% ринку коміксів в Америці, в той час як його давній і найголовніший суперник – Marvel Comics близько 45%. Третє місце займає Image Comics – 5%.

Наприкінці 2016 року видавництво "Рідна Мова" отримало ексклюзивні права на переклад коміксів DC українською мовою. Перші примірники DC коміксів українською з'явилися навесні 2017 року, одразу ж після анонсу на презентації Kyiv Comic Con 2017.

Нагадаємо, понад 20 знімків про війну в Україні потрапили в топ-100 світлин за версією Time.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.