У Василькові припинили діяльність ще одного грального закладу
За останні 10 днів поліція Васильківщини побувала з обшуками в 3-х так званим салонах грального бізнесу. Цього разу припинено функціонування грального закладу по вулиці Соборній, де в одному з кафе на містянах заробляли гроші псевдобізнесмени.
![У Василькові припинили діяльність ще одного грального закладу](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70994407_527921967971043_5679451223636312064_n.jpg)
Правоохоронці вилучили 15 одиниць комп’ютерної техніки та направили на екпертизу. Наразі встановлюються особи, причетні до організації та підтримки функціонування незаконного закладу.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 203-1 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/71762617_527922081304365_8634009018110574592_n.jpg)
Поліція звертається до громадян з проханням повідомляти про діяльність незаконних гральних закладів на території Васильківського та Фастівського районів на спецлінію поліції Київщини «102» або за телефоном (04571) 2-43-24 (чергова частина Васильківського відділу поліції).