Васильків
Події

У Василькові 1 вересня відкриють реконструйований садочок

Наразі тривають роботи з облаштування у дошкільному навчальному закладі "Барвінок" сучасних і комфортних умов для навчання дітей.

У Василькові 1 вересня відкриють реконструйований садочок - зображення
Фото: pixabay

Про це повідомила на фейсбук-сторінці міська голова Василькова Наталія Баласинович. Тож до початку навчального року 2022 року у Василькові планують завершити реконструкцію дитячого садка "Барвінок".

Так, 8 лютого відбулася робоча зустріч із підрядниками щодо виконання робіт із капітального ремонту навчального закладу.

"Буде проведено ремонт покрівлі, фасаду, водопровідно-каналізаційної мережі, замінено вікна та двері, переобладнано систему теплопостачання та електропостачання закладу. Також у садочку з'явиться можливість створити умови діткам для інклюзивної освіти з індивідуальним підходом до їхніх потреб", – йдеться у дописі.

Усі роботи здійснюватимуться шляхом надання активної підтримки з боку соціально відповідального бізнесу.

У Василькові 1 вересня відкриють реконструйований садочок - зображення
У Василькові 1 вересня відкриють реконструйований садочок - 1 - зображення
У Василькові 1 вересня відкриють реконструйований садочок - 2 - зображення
У Василькові 1 вересня відкриють реконструйований садочок - 3 - зображення
У Василькові 1 вересня відкриють реконструйований садочок - 4 - зображення
У Василькові 1 вересня відкриють реконструйований садочок - 5 - зображення

Нагадаємо, на Васильківщині школу реконструюють під дитсадок. Роботи у частині приміщень Калинівської школи №2 мають завершити до кінця 2023 року, тут розміщуватиметься заклад дошкільної освіти на 40 дітей.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.