Васильків
Події

На Васильківщині школу реконструюють під дитсадок

Роботи у частині приміщень Калинівської школи №2 мають завершити до кінця 2023 року, тут розміщуватиметься заклад дошкільної освіти на 40 дітей.

На Васильківщині школу реконструюють під дитсадок - зображення
Фото: pixabay

Як повідомляє портал КV, посилаючись на дані електронної системи публічних закупівель ProZorro, реконструкцію будівлі школи у Калинівці почали навесні 2021 року, однак наразі виникла необхідність проведення додаткових робіт.

Вартість реконструкції школи, у якій планували облаштувати дитячий садок на 40 місць, склала 16,12 мільйона гривень, однак вже 27 січня 2022 року підрядник – ТОВ "Буд пром лайн" та управління економічного розвитку, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та інфраструктури Калинівської селищної ради підписали додаткову угоду.

Так, строки виконання робіт продовжили до кінця 2023 року, а ціну договору зменшили до 13,51 млн гривень.

Ресурс зазначає, що до 31 грудня 2022 року підрядник має виконати загальнобудівельні, внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи, а також роботи з облаштування систем електропостачання, водопроводу, оповіщення про пожежу, каналізації та вентиляції.

Між тим, договір між управлінням Калинівської сільради та ТОВ "Буд пром лайн"  був укладений за переговорною процедурою, без конкурсу, оскільки компанія вже працює над реконструкцією приміщення Калинівської ЗОШ №2, а наразі виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт.

Нагадаємо, Ставищенську школу мистецтв капітально відремонтували. Тепер в школі створені комфортні умови навчання і дозвілля для вихованців.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.