Новини
Здоров'я
Новини світу
За кордоном

У США зафіксували першу смерть від «Омікрону»

Померлий не був вакцинований та мав серйозні проблеми зі здоров’ям.

У США зафіксували першу смерть від «Омікрону» - зображення

Про це повідомив телеканал ABC.

У США зафіксовано перший випадок смерті від «Омікрон»-штаму коронавірусу. Жертвою SARS-CoV-2 став 50-річний мешканець Техасу, який не був вакцинований та мав серйозні проблеми зі здоров'ям.

Варто зазначити, що новий штам коронавірусу вже випередив інші варіанти SARS-CoV-2 та є наразі основним на території США. За даними Центрі з контролю та профілактики захворювань США (CDC), кількість інфікованих «Омікрон»-штамом лише за кілька днів зросла у шість разів – з 12% до 73%. При цьому в окремих штатах, зокрема в Нью-Йорку, частка хворих, уражених новим штамом коронавірусу, навіть перевищує 90%.

Нагадаємо, на вихідних стало відомо, що в Україні виявлено штам Omicron. Особа, у якої виявили новий штам коронавірусу, прибула до України з Об'єднаних Арабських Еміратів. Також ми писали, що за день коронавірусна статистика в Україні зросла майже в 2,5 рази.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.