#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Здоров'я
Світ-суспільство
За кордоном

У США зафіксували першу смерть від «Омікрону»

21.12.2021
Померлий не був вакцинований та мав серйозні проблеми зі здоров’ям.

У США зафіксували першу смерть від «Омікрону» - зображення

Про це повідомив телеканал ABC.

У США зафіксовано перший випадок смерті від «Омікрон»-штаму коронавірусу. Жертвою SARS-CoV-2 став 50-річний мешканець Техасу, який не був вакцинований та мав серйозні проблеми зі здоров'ям.

Варто зазначити, що новий штам коронавірусу вже випередив інші варіанти SARS-CoV-2 та є наразі основним на території США. За даними Центрі з контролю та профілактики захворювань США (CDC), кількість інфікованих «Омікрон»-штамом лише за кілька днів зросла у шість разів – з 12% до 73%. При цьому в окремих штатах, зокрема в Нью-Йорку, частка хворих, уражених новим штамом коронавірусу, навіть перевищує 90%.

Нагадаємо, на вихідних стало відомо, що в Україні виявлено штам Omicron. Особа, у якої виявили новий штам коронавірусу, прибула до України з Об'єднаних Арабських Еміратів. Також ми писали, що за день коронавірусна статистика в Україні зросла майже в 2,5 рази.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.