Новини
Здоров'я
Новини світу

У середині 2022-го смертність та зараження від короновірусу піде на спад, – Білл Гейтс


За словами засновника корпорації Microsoft, вже в наступному році люди почнуть хворіти COVID-19 не частіше, ніж грипом.

Facebook Bill Gates

Його прогнозом поділилося видання Mint.

До середини 2022 року, на думку Білла Гейтса, смертність та захворюваність від коронавірусу може знизитися до рівня грипу. Проте трапиться це лише за умови, якщо не з’явиться нових більш небезпечних штамів вірусу.

Про це засновник Microsoft заявив під час «Нового економічного форуму», що проходив у Сінгапурі.

Зниженню захворюваності на COVID-19 сприятиме як масова вакцинація, так і вироблення природного імунітету у людей і появи нових препаратів.

Для цього питання, над якими людство наразі має працювати, це «вирішення проблем із постачанням вакцин проти коронавірусу наступного року» та викорінення грипу, щоб зменшити загрози майбутніх пандемій.

Як повідомляв «Погляд», днями також ВООЗ заявив, що розглядає можливість закінчення пандемії коронавірусу, але лише за умови, якщо система охорони здоров’я не буде перенавантажена.

Нагадаємо, минулоріч засновників корпорації Microsoft Білл Гейтс вирішив вийти з її ради директорів, аби займатися благодійністю. До слова, ще на початку пандемії Білл Гейтс заявив, що новою проблемою для людства стане зміна клімату.

акож ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.