Новини світу

У російських посадовців істерика через заборону літаку Лаврова полетіти до Сербії (ВІДЕО)

Російські політики та чиновники дуже обурені через закриття сусідами Сербії повітряного простору для літака глави мзс рф сергія лаврова.

Російські політики та чиновники дуже обурені через закриття сусідами Сербії повітряного простору для літака глави мзс рф сергія лаврова. Віцеспікер ради рф костянтин косачов написав, що відмова Болгарії, Чорногорії та Північної Македонії пропустити літак лаврова до Сербії не є рішенням цих країн.

Мовляв, йдеться про натівський демарш, і без США його не могло б бути. За його словами, втручанням в справи двох країн, які не входять до альянсу – росії та Сербії – НАТО намагається захопити і підпорядкувати собі частину Європи.

А речниця мзс рф марія захарова заявила, що "країни-учасниці ЄС та НАТО закривши повітряний простір, закрили черговий канал зв'язку".

"Ваші помилки полягають у тому, що ви занадто егоїстичні, вважаєте, що ви в центрі світу, що, крім вас, немає інших народів.

У вас немає морального права вчити когось чогось", — сказала вона.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.