Новини
Екологія
За кордоном

У річку в США вилилося майже 200 тисяч літрів вина (ВІДЕО)


Аварія сталася на виноробні, що славиться своїм еко-підходом до виробництва.

Виноробня Rodney Strong Winery працює в каліфорнійському окрузі Сонома з 1959 року і  відома відповідальним ставленням до природи. Зокрема, вона стала першою в США виноробнею з нульовим викидом двоокису вуглецю. Але від механічних пошкоджень не застрахований ніхто: днями на одному з винних баків зірвало дверцята і тисячі літрів вина вилилися на підлогу в погребі. По дренажним системам рідина потрапила в найближчий струмок, а звідти – в річку Руська, повідомляє winespectator.com.

Співробітники виноробні відразу ж кинулися усувати проблему, але вино текло дуже швидко. Ємність бака складає 100 000 галонів (близько 380 тисяч літрів). За приблизними підрахунками, половину від цього обсягу вдалося зупинити, але до 190 000 літрів потрапило у річку.

Волонтери та екологи стежать за наслідками аварії.

Нагадаємо, в той час, як температура світового океану зростає з рекордною динамікою, в Україні впродовж лише минулого року в багатьох водоймах загинуло майже все живе. Причинами цього стають насамперед маловоддя, різні скиди забруднених вод і зими без снігу.