Новини
За кордоном

У разі вторгнення Росія не зупиниться на Україні (ВІДЕО)

В інтересах Європи та всього демократичного світу допомогти Україні захиститися від російської агресії.

У разі вторгнення Росія не зупиниться на Україні.

Про це повідомила посол України в США Оксана Маркарова, передає CBS News.

"Якщо Росія продовжить наступ на Україну, то, звісно, на Україні вона не зупиниться. Тому в інтересах Європи та всього демократичного світу допомогти нам захистити себе, а також показати, що міжнародне верховенство права все ще працює", – зазначила Оксана Маркарова.

Крім того, посол України в США озвучила свою версію причини російської агресії.

"Ну, причина, чому Путін напав на нас, не в тому, що він хоче Україну, чи тільки Україну. Причина, чому він напав на нас, полягає в тому, що ми обрали бути демократією і маємо євроатлантичні та європейські прагнення. Отже, це напад на демократію, і я вважаю, що ніхто не застрахований, якщо на Україну нападуть. Ми не хочемо бути частиною Радянського Союзу, Російської імперії чи Російської Федерації. Ми хочемо бути суверенними, ми суверенні і боремося за нашу незалежність", – пояснила вона.

Нагадаємо, Сполучені Штати готові чинити тиск на Росію через накопичення військ біля кордонів України.

Раніше повідомлялося, що Америка вже підготувала можливі санкції проти Росії, вони можуть зачепити й самого Володимира Путіна.

Дивіться більше відео про погляд США на ситуацію в Україні за посиланням.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.