У Переяславі перейменували площу
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/o_1dloskqb61a5t13j31s97145g1hk31k.jpg)
За проханням міськрайонної організації ВУТ "Просвіта" площа, яка носила назву Переяславської ради змінили на Княжий двір.
На 72 черговій сесії Переяслав-Хмельницької міської ради більшість депутатів підтримали цю пропозицію, оскільки вважається, що саме на території цієї площі, в зоні малого дитинця, у давнину розміщувалася садиба переяславських князів.
В ході сесійного обговорення один з авторів ідеї змінення назви Олександр Ігнатенко запропонував все ж таки підтримати перейменування, але навіть не на площу, а на майдан Княжий двір. Його пропозиція була підтримана.
Нагадаємо, що Переяславу-Хмельницькому хочуть повернути історичну назву.