У Немішаєвому посеред дороги люди встановили хрест
Місцеві мешканці назвали його «пам'ятником безгосподарності».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/03/16_doroga.jpg)
Надвечір 15 березня на вулиці Заводская в селищі Немішаєве з’явився хрест. Як вдалося дізнатися журналістам «Погляду», місцеві мешканці назвали його «пам'ятником безгосподарності».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/03/16_doroga2.jpg)
За словами немішаївців, під час ремонту водогону місцевим комунальним підприємством було зруйновано асфальтне покриття, через що ями на цьому відрізку дороги залишилися тут на роки.
«Водії вбивають ходову частину і ніхто не реагує на звернення людей. Це спроба привернути увагу до проблеми селища», – кажуть місцеві мешканці.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/03/16_hrest.jpg)
Як повідомляв «Погляд», в Україні суттєво збільшать штрафи за порушення ПДР. Тим часом в Ірпені по вулиці, що названа на честь Героя АТО, провалився асфальт.
Дивіться також – як виглядає відремонтована транспортна розв’язка між Києвом та Борисполем. А от столичний Дарницький міст добудують до кінця 2021 року.
Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.