У небі над Києвом підняли прапор Білорусі
Цією акцією українська компанія Dronarium Україна висловила свою підтримку громадянам сусідньої держави.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/Screenshot_5-1.png)
Про це повідомляється на сторінці компанії.
«Тиск на журналістів та незалежних спостерігачів, відсутність демократичного екзит-полу, стягування в Мінськ силових органів, арешти людей, які просто ходять вулицями – все це змусило громадян сумніватись в офіційній статистиці виборчого процесу та попередніх результатах голосування, які озвучила влада», - повідомляється у дописі над відео комнанії.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/Screenshot_4.png)
«Ми неодноразово підіймали прапори тих, хто відчуває утиски у своїх свободах: супроводження прапорами проведення Київ Прайд, політ над Києвом прапору Кримсько-Татарського народу. Тому сьогодні ми знову в небі – тепер із прапором Білорусі, щоб висловити власну позицію та показати людям там свою підтримку», - прокоментували представники Dronarium.
Раніше Погляд повідомляв, що у Києві відкриють унікальний кінотеатр.
Читайте також: у Білій Церкві демонтували унікальний вітраж.