Макарів
Суспільство
Київщина-суспільство

У Макарові відкриють консультативний пункт від UNICEF

Його мета забезпечити дітям селища яскраве дозвілля, де вони зможуть відволіктися від жахливих реалій війни та поспілкуватися один з одним.

У Макарові відкриють консультативний пункт від UNICEF - зображення
Фото: Вадим Токар Макарівська громада

24 липня в Макарові за підтримки Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні відбудеться відкриття соціально-психологічного консультаційного пункту та точки організованого дозвілля для дітей. Про це повідомив голова Макарівської громади Вадим Токар.

Пункт функціонуватиме протягом двох місяців кожного дня з 10:00 до 19:00. Там фахівці забезпечать дітям яскраве дозвілля, де вони зможуть відволіктися від жахливих реалій війни та поспілкуватися один з одним. Натомість у день відкриття обіцяють цікаву програму: аквагрим, ігри з аніматорами, шоу мильних бульбашок та естафета.

"На сьогодні стан дітей та їхніх батьків на деокупованих територіях лишається важким, родини з дітьми, які дістали важкі психотравми стикаються з проблемами медичного характеру, їх бентежать комплексні питання, розв’язання яких потребує фахового надання соціальних послуг.

Саме для цього в рамках реалізації підписаного Меморандуму про співпрацю між Благодійною організацією «Надія і житло для дітей» та Макарівською селищною радою фахівці консультативного пункту готові допомогти як дітям, так і дорослим стабілізувати психологічний стан, індивідуально вирішити проблему та надати підтримку тим, хто цього потребує", –

голова Макарівської громади Вадим Токар

Нагадаємо, такі консультативні пункти в червні вже відкрили в Бучі та Гостомелі.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.