#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Києво-Святошинський район
Пригоди
Кримінальні новини
Війна з Росією

У лісі на Бучанщині знайшли тіло ще одного вбитого окупантами мирного жителя

25.05.2022
Він був закопаний поряд із місцем, де знаходився блокпост окупантів.

У лісі на Бучанщині знайшли тіло ще одного вбитого окупантами мирного жителя - зображення

У Бучанському районі виявили тіло вбитого окупантами жителя Гурівщини. Загиблого чоловіка знайшли у селі Любимівка поряд із місцем, де знаходився блокпост окупантів, повідомляють в поліції Київської області.

"Днями лісники натрапили на могилу і саморобний хрест із гілок, який був  перев’язаний медичним бинтом. В захороненні  поліцейські виявили тіло 45-річного  чоловіка, а також його паспорт.  Виявилось, що вбитий мирний громадянин ще з 18 березня вважався зниклим безвісти", –

поліція Київської області

У лісі на Бучанщині знайшли тіло ще одного вбитого окупантами мирного жителя - зображення

Правоохоронцям вдалося розшукати сестру загиблого, яка підтвердила, що вбитим є її брат. Також стало відомо, що чоловік зник, коли під час окупації пішов з дому через ліс до сусіднього села.

Наразі тіло ще одного вбитого мирного жителя Київщини скеровано на судово-медичну експертизу.

У лісі на Бучанщині знайшли тіло ще одного вбитого окупантами мирного жителя - зображення

Нагадаємо, днями також на Київщині виявили тіла ще двох вбитих окупантами мирних жителів. Наразі поліцейські Київщини вже виявили та оглянули 1290 тіл громадян, які загинули під час бойових дій в області. Зокрема, днями на Київщині знайшли масове поховання: серед вбитих – громадянин Чехії.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.