#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Здоров'я
Київ

У київських аптеках від грипу вакцинували майже 2 тис людей

16.11.2021 0 Бобрик1 Юлія1 0

Пілотний проєкт визнали успішним і вже планують внести зміни до нормативно-правових актів.

Про це повідомили в МОЗ.

За п’ять днів під час пілотного проєкту із вакцинації від грипу у київських аптеках вакцинували 1714 українців.

Стартував проєкт вакцинації від грипу в столичних аптеках 10 листопада. Взяти участь у ньому могла будь-яка повнолітня особа за умови купівлі вакцини будь-якого виробника в аптеці і попереднього безкоштовного огляду лікаря на місці.

Попит на нову практику щеплення визнали «високим», тож ймовірно, що вже найближчим часом така послуга буде доступною й в інших регіонах.

«МОЗ продовжує активну роботу над змінами до нормативно-правових актів, які дозволять втілити в Україні кращі європейські практики і зробить вакцинацію ще більш доступною».

Ігор Кузін, головний державний санітарний лікар України

До слова, в цьому сезоні щеплення від грипу вже отримало 34 894 осіб. Загалом же в Україну планують завезти 1,25 млн доз вакцин від різних виробників.

Нагадаємо, цьогоріч у Києві запрацювала гаряча лінія для повідомлення про випадки пташиного грипу.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.