Новини
Суспільство
Київ

У Києві зменшився рівень оплати за комуналку: Кличко


У столиці була норма знижки – 10% для тих, хто платить до 20 числа поточного місяця, тепер ця знижка діятиме для всіх, хто сплатить до кінця місяця. Але це не означає, що за комунальні послуги не треба платити взагалі, зазначив міський голова Києва.

Пільговий період оплати за комунальні послуги в столиці триватиме до завершення обмежувальних заходів. Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко на онлайн прес-брифінгу щодо ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID 19).

«У нас була норма знижки – 10% для тих, хто платить до 20 числа поточного місяця, тепер ця знижка діятиме для всіх, хто сплатить до кінця місяця. Але це не означає, що за комунальні послуги не треба платити взагалі. Через обмежувальні заходи в місті різко впав рівень сплати. У березні він уже менше 80%. Порівняно з лютим, це значно менше. А ці кошти дуже потрібні місту. Бо це і зарплата комунальникам, і витрати на пальне для комунальної техніки, і багато інших витрат. Комунальники щодня працюють, щоб забезпечити його життєдіяльність.

Кличко звернув увагу на те, що зараз є багато сервісів, які дають можливість сплатити за послуги ЖКГ, не виходячи з дому і звернувся до киян з проханням6 «Хто вже сплачував онлайн: в особистому кабінеті ви можете зареєструвати кілька адрес і сплатити також за своїх батьків, бабусь та дідусів, які не користуються онлайн-сервісами».