У Києві з’явився новий мурал з плаваючим хлопчиком
Відомий київський художник Віталій Гідеван намалював новий мурал на басейні в дитячій поліклініці на Березняках недалеко від озера Тельбін.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/5d93190fa4630.jpg)
"Мурал на басейні в дитячій поліклініці. Як зараз пам'ятаю свою першу вдалу спробу пропливти. Це було літо, море, спекотне сонце, мені років сім, тоді я відчув себе Посейдоном-підкорювачем хвиль. Перші емоції і перемоги так важливі, вони залишаються в нашій пам'яті назавжди ", - зазначив автор муралу Віталій Гідеван.
У минулому році в якості подарунка для своєї дружини Віталій Гідеван намалював великий мурал на перетині вулиць Тростянецької і Вербицького в Дарницькому районі Києва. На технічній будівлі він зобразив дівчину зі смартфоном, яка фотографується з єнотом.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/36228654_1738776622908855_8714237495371366400_o_orig-2000x1130.jpg)