Новини
Довкілля
Київ

У Києві відкриють 10 пунктів прийому медичних відходів

16.04.2020 Бобрик Юлія 0

Враховуючи, що маски можуть стати новою сміттєвою проблемою Києва, влада столиці планує найближчим часом встановити 10 пунктів прийому засобів індивідуального захисту.

Про це на своїй сторінці у соціальних мережах повідомив голова постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики Костянтин Яловий.

«Медичні маски можуть стати новою сміттєвою проблемою Києва. Вони мало чим поступаються у забрудненні навколишнього середовища пластиковим пакетам. Більше того, вони несуть загрозу поширення бактерій та вірусів. Тому просто викинути маску в урну чи смітник – це не рішення проблеми», – написав Костянтин Яловий. – «Планується уже найближчим часом встановити 10 пунктів прийому засобів індивідуального захисту – у кожному районі Києва. Містяни зможуть здавати туди використані маски та рукавички. Всі відходи будуть збирати та безпечно утилізувати – із дотриманням санітарно-гігієнічних норм, встановлених законодавством. Цим займатимуться спеціалізовані компанії, що мають ліцензії та обладнання».

Нагадаємо, в громадській організації «Україна БЕЗ сміття» також не радять викидати маски і рукавички, та готові після карантину прийняти їх на подальшу утилізацію.