Новини
Новини Київської області

У Києві відклали запуск Е-квитка в чому причина?


Планувалося, що повний перехід на електронний квиток у столиці відбудеться 1 листопада, проте запуск е-квитка відклали до 2020 року.

 Директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров розповів, що кияни вже зараз активно користуються електронним квитком. Громадський транспорт також вже повністю готовий приймати безготівкову оплату: весь наземний склад обладнаний валідаторами, а турнікети на всіх станціях метро зчитують карти Kyiv Smart Card. Триває підключення автоматів для покупки та поповнення карт, а також встановлення турнікетів для зчитування QR-квитків.

«Але для того, щоб використання е-квитка було зручним для усіх без виключення пасажирів, його запуск в промислову експлуатацію відбудеться у 2020 році, а не 1 листопада 2019 року. Найближчим часом КМДА визначить точну дату введення системи.», — розповів Юрій Назаров.

Тобто в столичному громадському транспорті будуть діяти одночасно нова і стара системи оплати проїзду. Пасажири зможуть розраховуватися за проїзд як карткою Kyiv Smart Card або QR-квитком, так і готівкою. Паперові квитки в наземному транспорті та жетони в метро поки що продовжать діяти й надалі.

«Зміна терміну запуску промислової експлуатації системи відбувається для того, щоб е-квиток був максимально зручним для кожного пасажира, незалежно від його місця реєстрації чи наявності пільгової категорії», — додав Назаров.

Наш Киев