Новини
Київщина
Кримінальні новини
Надзвичайні ситуації

У Києві від вибуху гранати загинуло двоє людей - 23.10.2019

23.10.2019 Оксана Кириленко 0

В центрі столиці за адресою Пушкінська 32 ввечері, 22 жовтня пролунав вибух в результаті якого загинуло двоє людей.

Згідно даним поліції один із загиблих 1966 року народження. Він проходив службу на Донбасі з 2014 року. Іншим загиблим виявився охоронець, офісної будівлі, біля якої стався вибух, 1977 року народження. Також підтвердилася версія про те, що вибухнула саме граната.

За словами очевидців, двоє чоловіків сиділи на сходах будинку в руках у одного з них був предмет, схожий на гранату. Чоловіки крутили і розглядали предмет. У якийсь момент свідки почули гучний клацання і побачили як річ, яку тримав один з чоловіків, впала на землю. Після цього пролунав потужний вибух.

В результаті інциденту обидва чоловіки отримали травми несумісні з життям. Також постраждала дівчина, яка в момент вибуху проходила поруч. Вона отримала травми різного ступеня тяжкості. Прибулі на місце події медики госпіталізували її в найближчу медустанову.

Очевидці додають, що можливо загиблі перебували в стані алкогольного сп'яніння. Оскільки бачили, як перед інцидентом, один з них тримався за стіну будинку, щоб не впасти. Крім того, за інформацією інших свідків, один з чоловіків працював охоронцем одного з офісів в будівлі, біля якої стався вибух.

Информатор