Новини
Київщина
Бровари
Пригоди
Вибори

У Красилівці на Броварщині виявлені правопорушення щодо агітації на позачергових виборах

03.07.2019 Руслан Семенець 0

На Броварщині працівник однієї з сільських рад району повідомив до поліції та надав відеодокази виявлених правопорушень у позачергових парламентських перегонах.

Так, на одній з вулиць села Красилівка співробітник сільради помітив, як невідомий чоловік розклеює агітаційні листівки за одного з майбутніх народних обранців на бетонний стовп. Правосвідомий громадянин зафільмував порушення на телефон і викликав наряд поліції. Чолов’яга навіть не сподівався, що така «робота» є незаконною. Однак, незнання Закону не звільняє від відповідальності.

За порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів та за порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів відносно порушника працівники Броварського відділу поліції склали два адмінпротоколи (ст.152 та за ст. 212-14 КУпАП). Міру покарання йому визначить суд, куди будуть скеровані адміністративні матеріали з відеодоказами.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=T2_GW_ykfJ4

Загалом, з початку агітаційної кампанії до поліції надійшло 51 заяв та повідомлень про порушення. З них факти не знайшли свого об’єктивного підтвердження у сфері виборчого права – 29. Складено 11 адміністративних протоколи за ст.ст. 212-13, 212-14, ст.152 КУпАП. Відкрито 7 кримінальних проваджень.

Поліція Київської області