Новини
Новини Київської області
Суспільство

У Київській області "Пункти Незламності" змінять графік роботи

Тепер більшість з них працюватиме лише в екстрених випадках.

У Київській області

"Пункти незламності" в Київській області змінюють графік роботи. Про це в понеділок, 27 березня, повідомили в прессулжбі КОВА.

Відповідне рішення ухвалили на позачерговому засіданні Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Зазначається, що тепер "Пункти незламності" з режиму цілодобового функціонування переводять в режим готовності до термінового відновлення роботи. Мається на увазі, що у випадку екстрених відключень електроенергії, порушення роботи критичної інфраструктури або іншої надзвичайної ситуації "Пункти незламності" мають відновити роботу протягом 1-2 годин. 

При цьому "Пункти незламності", які були створені в адмінбудівлях і надалі продовжать працювати в робочі години. При цьому в кожній територіальній громаді має функціонувати щонайменше один такий центр підтримки незалежно від кількості відвідувачів. Натомість у великих громадах кількість пунктів може бути збільшена.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, що в Києві пункти обігріву планують перевести в режим очікування. Також нещодавно стало відомо, що в столиці з'явиться "Пункт незламності" на колесах.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.