Новини
Суспільство
Київ

У Києві пункти обігріву планують перевести в режим очікування

Залишать лише по два пункти в кожному районі столиці.

У Києві пункти обігріву планують перевести в режим очікування - зображення

У Києві пункти обігріву можуть перевести в режим очікування. Про це повідомили в КМДА, зазначивши, що відповідне рішення планують винести на засідання Ради оборони міста.

За планом, в робочому стані хочуть залишити по два пункти в кожному районі, а решта перевести в режим очікування. Проте, як підкреслюють, в разі масового відключення електроенергії – усі пунктів відновлять роботу протягом трьох годин.

"На основних об’єктах критичної інфраструктури міста на сьогодні відновлено й забезпечено тепло- та електрогенерацію. З огляду на зазначене, із 482 постійно діючих стаціонарних пунктів обігріву, які розгорнула влада Києва, ми пропонуватимемо залишити в робочому стані по 2 пункти в кожному районі, а 462 перевести в режим очікування. Час їх розгортання – 3 години", –

директор Департаменту муніципальної безпеки Роман Ткачук

До слова, в столиці взимку функціонувало понад 700 пунктів обігріву. Натомість у Київській області вже розгорнули 440 "Пунктів незламності".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.