Новини
Суспільство
Київ

У Києві з'явиться "Пункт незламності" на колесах

Новий пілотний проект у столиці вже пройшов успішне тестування.

У Києві з'явиться

У Києві незабаром з'явиться "Пункт незламності" на колесах. Про це повідомили в пресслужбі КМВА.

Цей Пункт Незламності створений на базі сучасного двосекційного автобусу "Мерседес" і розрахований на понад 100 людей. "Пункт незламності" на колесах забезпечений автономним електроживленням, опаленням з термічним захистом вікон, супутниковим інтернетом, водою, гарячими напоями, медичним обладнанням для першої допомоги.

Головне, як вважають ініціатори пілотного проєкту, цей автобус може безперервно функціонувати як "Пункт Незламності" понад три доби.

У Києві з'явиться

"Зараз переважна більшість таких стаціонарних пунктів будуть переведені "сплячий режим". Тобто, у разі потреби швидко повернуться до виконання своєї функції, а поки розвантажать приміщення для повноцінної реалізації своїх безпосередніх завдань. Проте певних загроз ми не знімаємо. Тому зараз втілюємо в життя нову ідею – "не мешканець шукає Пункт Незламності, а Пункт незламності сам знаходить киянина". От цей мобільний Пункт Незламності на базі двосекційного автобусу здатний в найкоротший строк прибути в місце, де виникли труднощі. Він забезпечений теплом, інтернетом, електроживленням, водою і багато чим іншим. Цей пілотний проект має право на життя. Він є оптимальним рішенням аби оперативно реагувати на виникнення певних ситуацій і допомагати киянам. Дякую усім, хто доклав зусиль в його організації. Наближаємо мир в Україні після нашої Перемоги!", –

начальник КМВА Сергій Попко

Наразі новий пілотний проект організації мобільних Пунктів Незламності в Києві вже пройшов успішне тестування.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, що в Києві пункти обігріву планують перевести в режим очікування.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.