Новини
Російсько-Українська війна

У Київ доставили тіла захисників Азовсталі

З тілами українських військовослужбовців працюватимуть судмедексперти.

У Київ доставили тіла захисників Азовсталі - зображення

Україна та росія провели обмін тілами загиблих військових за формулою 160 на 160. Про це повідомили в Telegram-каналі Асоціації сімей захисників Азовсталі.

"Дійсно, в Київ вже прибули тіла загиблих захисників «Азовсталі». Патронатна служба полку "Азов" зустріла та разом з лікарями провела огляд та опис тіл. Важливо зазначити, що серед тіл загиблих третина – бійці полку "Азов", належність інших тіл до різних підрозділів з’ясовується", –

Асоціації сімей захисників Азовсталі

Наразі з тілами українських військовослужбовців працюватимуть судмедексперти. За попередніми даними, робота спеціалістів триватиме впродовж трьох місяців. Крім того проведуть процедуру впізнання за участю родичів.

Також повідомляється, що продовжуються перемовини та розв‘язання організаційних питань  щодо наступного обміну тілами загиблих героїв.

Нагадаємо, днями в мережі з’явилися кадри польотів до Маріуполя.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.