Новини
Суспільство
Київщина-суспільство
Київ

У Києві розпочали опалювальний сезон для лікарень, шкіл та садків (ВІДЕО)

Що ж стосується житлових будинків, то міська влада буде орієнтуватися на погодні умови.

У столиці розпочався опалювальний сезон для лікарень, шкіл, дитсадків та інших закладів соціальної сфери, керівники яких подали заявки, обігрів домівок розпочнеться пізніше.

Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.

За його словами Керівники закладів самостійно визначатимуть доцільність увімкнення тепла, аби не витрачати його дарма.

Кличко додав, що більшість закладів соціальної інфраструктури оснащені індивідуальними тепловими пунктами, що дозволяють максимально ефективно використовувати енергоносії.

Що ж стосується житлових будинків, то міська влада буде орієнтуватися на погодні умови, аби рішення про початок опалювального сезону було виваженим та раціональним.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Україна готова до зими на 90%, проте вже найближчим часом цей показник планують наблизити до 100%.

Натомість на початку жовтня повідомлялося, що Київщина готова до опалювального сезону на 98%. Зокрема, до зими в пристоличному регіоні готові понад 1350 котелень.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.