Новини
Надзвичайні новини
Кримінальні новини
Київ

У Києві накрили підпільний бордель

Для "надання послуг" там залучали жінок, які знаходились у скрутному матеріальному становищі.

У Києві накрили підпільний бордель - зображення

В Києві затримали організаторів незаконного бізнесу з надання сексуальних послуг. Під час обшуку з підпільного борделю вилучили речові докази злочинної діяльності фігурантів, повідомляють в поліції Києва.

Відомо, що до складу злочинної групи входило вісім осіб – чоловіки та жінки від 18 до 54 років. Зокрема, до "роботи" в підпільному борделі залучали жінок, які знаходились у скрутному матеріальному становищі.

"Жінки "обслуговували"2 клієнтів в орендованих квартирах. Вартість таких "розваг" становила від 1500 до 5000 гривень".

Поліція Києва

У Києві накрили підпільний бордель - зображення

Загалом правоохоронцям довелося провести дев’ять обшуків не лише в орендованих квратирах, а й за місцями мешкання фігурантів. Під час обшуків вилучи зброю, набої, ймовірно, наркотики, гроші, телефони, комп’ютерне обладнання, банківські картки та чернетки. Всі речові докази направили на відповідні експертизи.

У Києві накрили підпільний бордель - зображення

За цією справою вже затримали чотирьох фігурантів, щодо інших чотирьох – правоохоронці наразі збирають доказову базу, аби їх також притягнути до відповідальності. Щодо жінок, які займалися проституцією, складено адмінпротоколи.

Організаторам підпільного борделю загрожує до семи років в’язниці.

Нагадаємо, в Білій Церкві двох чоловіків посадять за ґрати за напад, зґвалтування та небезпеку зараження ВІЛ.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.