Новини
Суспільство
Київ

У Києві електроенергію даватимуть на 2-3 години, поки не стабілізують мережу (ВІДЕО)

Містянам варто готуватися до "найгіршого сценарію" відключення електроенергії під час низьких температур.

Киянам варто готуватися до найгіршого сценарію та часткової евакуації. Зі столиці на зиму можуть вивезти деякі групи населення. Таку заяву зробив міський голова Києва Віталій Кличко в інтерв'ю німецькому виданню Bild. Водночас, він зазначив, що про повномасштабну евакуацію не йдеться.

"Ми розглядаємо можливість того, що частина людей може переїхати в передмістя Києва: зокрема, йдеться про дитячі будинки та будинки престарілих. Це не масштабна евакуація, а тимчасовий переїзд деяких груп населення. Зараз мови про це немає. Але нам потрібно розглядати різні варіанти розвитку подій", - заявив він.

Тож, містянам варто готуватися до "найгіршого сценарію" відключення електроенергії під час низьких температур.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що в усіх районах столиці водопостачання відновлене. Проте потрібен ще певний час, щоб система водопостачання запрацювала на повну потужність.

Також станом на ранок 24 листопада повідомлялося, що на лівому березі Києва водопостачання відновили. Натомість на правому березі подачу води обіцяють повністю відновлять у перший половині дня. Тоді ж мова йшла проте, що в столиці в режимі аварійного відключення 70% житлового фонду міста.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.