Новини
Новини Київської області
Здоров'я

У Кагарлику поліклініка отримала новий електрокардіограф


Кагарлицький міський голова Олександр Панюта з секретарем міськради та депутатами завітали в поліклініку з приємною місією вручення медикам новенького електрокардіографа.

Рішення про виділення на це необхідних коштів – а це понад 52 тис. грн – було ухвалено на одному з минулих сесійних засідань, повідомляє сайт Кагарлицької міської ради.

Міський голова, передаючи медичний прилад, запевнив, що мерія й надалі сприятиме у зміцненні матеріально-технічної бази закладу, вирішенні господарських та інших питань. Головний лікар комунального закладу Кагарлицької районної ради «Кагарлицька центральна лікарня» Віктор Кулініченко та завідуюча поліклінічним відділенням ЦРЛ Валентина Павловська відзначили постійну допомогу міської влади в проведенні ремонтів, обладнанні палат, наданні необхідної оргтехніки тощо. Вагомою підтримкою було нещодавнє придбання квартири для родини сімейного лікаря. А придбання багатоканального електрокардіографа ЮКАРД 100 допоможе оперативно і якісно реєструвати, візуалізувати, аналізувати й оцінювати ЕКГ з можливістю її передачі для більш поглибленого аналізу на центральну станцію.

Представники міської влади спільно з керівництвом медзакладу оглянули приміщення поліклініки, зокрема обладнану за сприяння міської ради вбиральню для пацієнтів із обмеженими фізичними можливостями.

Фото з сайту Кагарлицької міської ради