#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Обухів

У Кагарлику побудують басейн

25.11.2021 3 Бобрик1 Юлія1 0

Також продовжать реконструкцію басейну у Славутичі.

pixabay.com

У Кагарлику розпочали будівництво басейну, днями вже було отримано дозвіл на будівельно-монтажні роботи, повідомляють в КОДА. Таким чином, від загального обсягу виконано близько 5% робіт. Витратять на новий басейн понад 127 млн грн, з них в цьому році - 5,5 млн грн.

Також продовжується реконструкція басейну в м. Славутич, яка наразі завершена на 80%. І якщо раніше повідомлялося, що витрать на об’єкт 41 млн грн, то зараз мова йде про 52 млн. грн. До слова, на території майбутнього закладу буде два басейни для плавання: дорослий – 25х8,5 м та дитячий – 10х6 м. Таким чином, він буде розрахований для відвідування різних вікових груп.

Нагадаємо, на 50-му поверсі хмарочоса в Дубаї відкрили найвищий басейн у світі.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.