Новини
Новини світу
За кордоном

У ЄС погодили восьмий пакет санкцій проти кремля: що в ньому буде (ВІДЕО)

Наразі відомо, що до списку санкцій включать 35 нових осіб і компаній росії, залучених у війну проти України, псевдореферендуми та пропаганду.

Посли країн Євросоюзу погодили всі деталі восьмого пакету санкцій проти росії. У ньому, серед іншого, буде обмеження цін на нафту, а також нові заборони імпорту та експорту.

Про погодження пакету санкцій повідомив кореспондент "Радіо Свобода" у Брюсселі Рікард Йозвяк.

За його словами, Посли ЄС схвалили всі деталі пакету санкцій проти росії і запустили так звану письмову процедуру, яка завершиться завтра о 10:00.

Наразі відомо, що до списку санкцій включать 35 нових осіб і компаній росії, залучених у війну проти України, псевдореферендуми та пропаганду. А також обмеження цін на нафту, нові заборони на імпорт та експорт сталі, дерева, машин, авіації, пластмас та хімікатів на суму 7 млрд євро.

Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен також привітала рішення щодо восьмого пакету санкцій проти кремля. За її словами, ЄС сповнений рішучості продовжувати змушувати кремль платити.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що новий пакет має також запровадити правову критерію, яке не допустить обходу санкцій.

Крім того відомо, що восьмий пакет санкцій проти росії не лише додатково обмежує торгівлю з цією країною, а й накладає обмеження на окремих осіб. Зокрема, нові торговельні обмеження мають охопити подальші заборони на імпорт російської продукції. Крім того, пакет санкцій заборонить громадянам ЄС входити до керівних органів російських державних підприємств.

Також "Погляд" писав про те, що Кабмін повністю заборонив експорт товарів з України до рф. А нещодавно стало відомо, що БЕБ ініціювало арешт російських та білоруських активів на 44 млрд грн.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.