Новини
Фастів

У Фастові впроваджують програму відеоспостереження


Про це кореспондент «Погляду» дізнався на прес-конференції керівника фастівської поліції Сергія М’ячикова та під час сьогоднішньої апаратної наради у місті.

Як повідомив очільник поліції Фастівщини, завдяки допомозі міської влади та інтернет-провайдерів по місту встановлені 36 відеокамер, з них 2 відеокамери, які розпізнають номерні знаки автомобілів. Крім того, в рамках програми «Безпечна Київщина» найближчим часом у місті встановлять ще 8 відеокамер, які зможуть бачити не тільки номер авто, а й за лічені хвилини визначити власника зафіксованого авто.

Записи відокамер зберігаються на сервері, який знаходиться у міській раді, протягом тижня. В програмі можна забити певне авто і побачити, коли і де це авто проїжджало у місті.

Що стосується Фастівського району, то, за словами Сергія М’ячикова, тільки селище Борова на 50% покрите відеоспостереженням, в решті населених пунктів району його немає.

В то же час, на сьогоднішній апаратній нараді Олександр Тягун, завідувач сектору з питань мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами розповів, що в рамках виконання програми профілактики та протидії злочинності на Київщині на 2017-2020 роки «Безпечна Київщина», в області діє система відеоспостереження.

Розповідь Олександра Тягуна про впровадження відеоспостереження у Фастові. Фото автора

Система являє собою програмно-апаратний комплекс зі збору, накопичення та аналітичної обробки відеоінформації, необхідної для запобігання та ефективного розкриття злочинів.

Основою системи є відеокамери, які встановлюються у найважливіших місцях: у місцях масового скупчення людей, на в’їздах та виїздах з міст, криміногенних вулицях тощо.

В рамках впровадження програми у Фастові насамперед планується встановити камери по периметру Фастова – на в’їздах і виїздах з міста: на вулицях Скригалівській, Житомирській, Титова, Великоснітинській, Якубовського, Шептицького, Кожанському шосе. В подальшому їх встановлять на центральних вулицях та площах міста – в місцях перебування великої кількості людей.