У Фастові відкрили унікальний музей АТО (ООС) «Доброволець»
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72625718_2380087935442631_1562500624019357696_o.jpg)
14 жовтня, на День захисника України та свято Покрови, у Фастові відкрили музей «Доброволець», присвячений захисникам України в російсько-українській війні. Його організатором якого став волонтер, голова благодійного фонду «Фастів-Мир» Едуард Копилов.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72787178_2380088448775913_9096311034334937088_o.jpg)
Про це повідомили у Фастівській міській раді.
На урочистості з нагоди відкриття Музею завітали гості – народний депутат України Олег Дунда, голова Київської ОДА Михайло Бно-Айріян, керівники Фастова та району.
Церемонія відкриття музею була щирою та по-сімейному затишною: на ній лунало багато вітальних слів, слів подяки за таку чудову ініціативу. Усі бажаючі мали нагоду переглянути експозицію музею – документи, фотознімки, нагороди, особисті речі учасників бойових дій. Присутніх почастували кулішем та різними смаколиками.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72133856_2380088302109261_6464400571934703616_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72536356_2380088292109262_8950722470613090304_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72714460_2380088375442587_311926788760535040_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72745452_2380088925442532_710979128014143488_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/73381382_2380088888775869_6936906343827636224_o.jpg)
Музей у Фастові працюватиме на волонтерських засадах за адресою: вулиця Героїв Прикордонників, 8 у приміщенні колишньої ДАІ.
Фото - Фастівська міська рада.