У Фастові відбувся фестиваль для дітей з особливими потребами
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72576782_2386172208167537_8965100474931871744_o.jpg)
Фестиваль «Світ у твоїх долонях» відбувся у міському Палаці культури, в рамках проведення у Фастові Європейського тижня місцевої демократії та з нагоди 3-річчя з дня створення Фастівського навчально-реабілітаційного центру «Крила надії».
Про це повідомили у Фастівській міській раді.
Вихованців та керівництво Центру вітали з Днем народження численні меценати, спонсори та благодійники заступник міського голови з гуманітарних питань Олена Давиденко, засновниця клубу «Надія», почесний громадянка Фастова Людмила Бобовнікова.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72396030_2386171134834311_1115182846747607040_o.jpg)
Але найкращі вітання дарували собі та присутнім вихованці - вони стали учасниками чудового концерту, виконавши пісенні, танцювальні та інші композиції.
Традиційно, не обійшлося без подарунків: перед концертною програмою дітлахи мали нагоду чудово розважитися та відпочити, а після концерту отримували приємні презенти.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72643220_2386171204834304_5530001046228697088_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72704191_2386171071500984_986421329236328448_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72728258_2386171301500961_3922377487207628800_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/73110626_2386171508167607_4305286006468247552_o.jpg)
Для довідки: Фастівський навчально-реабілітаційний центр «Крила надії» вперше відкрив свої двері вихованцям 3 роки тому, у 2016 році, під час проведення у Фастові Європейського тижня місцевої демократії.