Новини
Анонси
Фастів
Культура

У Фастові відбудеться ГогольFest


Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва ГогольFest відбудеться у місті 19-20 вересня, на День Фастова, який відзначається у третю суботу вересня.

Про це повідомляє Фастівська міська рада.

Фастівський фестиваль буде масштабним та цікавим і називатиметься FastFest.

Вчора у Фастові відбулася перша розширена зустріч керівництва фестивалю та представників Фастова, на якій обговорили організаційні моменти та концепцію фестивалю «FastFest».

Однією із локацій майбутнього фастівського фестивалю буде територія колишнього військового містечка, яка зараз перебуває у занедбаному стані.

Відомий фастівський митець Олександр Харченко, який долучився до організації фестивалю у місті, разом з дирекцією фестивалю та зацікавленими фастівчанами відвідав цю локацію, щоб дослідити її та підготувати до експлуатації під час фестивалю.

https://www.facebook.com/sashkasport/videos/2968919646534603/

Довідка. ГОГОЛЬFEST – перший в Україні щорічний полідисциплінарний Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва. ГОГОЛЬFEST – це презентація в єдиному інтерактивному просторі сучасного мистецтва, що включає: музику, танець, експериментальний театр, сценографію, живопис, дизайн, кіно та аудіовізуальні мистецтва.

Нагадаємо, що минулого року в українському прокаті демонстрували документальний фільм про фестиваль ГогольFest.