У Фастові шахраї «полюють» на довірливих мешканців міста
У місті знову активізувалась шахраї, які, представляючись працівниками «Фастівводоканалу», ошукують мешканців міста, особливо людей похилого віку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/116703719_3261796460605103_6003033478469129488_n.jpg)
Про це повідомляє Фастівська міська рада.
Керівництво «Фастівводоканалу» просить жителів міста бути пильними та уважними і виявляти обережність при спілкуванні з невідомими особами, які мають намір увійти в їхній будинок чи квартиру.
Якщо у фастівчан виникає сумнів, що відвідувачі їхніх помешкань є працівниками міськводоканалу, а також у всіх випадках, які викликають підозру, слід повідомляти комунальне підприємство «Фастівводоканал» за телефонами: (04565) 6-45-53 та 6-45-51 або телефонувати у міське управління поліції за телефоном 102.
Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв, що на Фастівщині знову з’явились шахраї, що представляються працівниками «Київоблгазу», а також, що фастівчан обдурили шахраї, що представлялись працівниками банків.