Новини
Фастів

У Фастові оголосили конкурс журналістських робіт «Творці сьогодення»


«Герої живуть поруч» – такий девіз цьогорічного міського конкурсу.

Про це повідомляє Фастівська міська рада.

Конкурс журналістських робіт «Творці сьогодення» був запроваджений Фастівською міськрадою минулого року. Цього року конкурс відбудеться знову, але його тематику конкретизовано: вона тісно перетинається із сьогоденням.

Конкурсантам пропонується розповісти про особистості воїнів – земляків, волонтерів, тих, хто своїми вчинками пише сьогодення нашої держави та рідного міста. Учасниками можуть бути фастівчани: учні 8-11 класів фастівських шкіл, а також учні та студенти професійно-технічних та вищих навчальних закладів.

Останній день подання творчих доробків на конкурс - 31 травня. Відзначення переможців відбудеться 5 червня, напередодні Дня журналіста.

Усі матеріали на конкурс подаються виключно в електронному вигляді. Для участі у конкурсі необхідно подати на електронну адресу fmr.zmi@gmail.com заявку, до якої необхідно додати текст роботи у форматі .doc.

Вимоги до роботи: обсяг не більше 2 сторінок формату А4 (шрифт Tames New Roman, кегль 14, інтервал 1,5), або кількість знаків без пробілів - 3000 (максимум 3500).

Не допускаються до участі у конкурсі роботи, які повністю або частково розміщені на інтернет-ресурсах та у друкованих засобах масової інформації.

Детальнішу інформацію про умови проведення у Фастові конкурсу «Творці сьогодення» можна отримати за посиланням.

Фотоілюстація - Фастівська міськрада.