У дзодоїстки зі Славутича бронза чемпіонату України
Славутичанка Христина Гоман - бронзова призерка чемпіонату України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71567438_2460712347344997_1297719871655641088_n.jpg)
У Києві завершився чемпіонат України з дзюдо. Участь в змаганнях взяли біля 400 спортсменів з 22 регіонів, які виборювали звання чемпіонів у 7 вагових категоріях серед жінок та 7 вагових категоріях серед чоловіків.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72381806_2460712214011677_8879835362537504768_n.jpg)
"Вітаємо Христину Гоман та тренера Олега Копилова з успішним виступом на чемпіонаті України з дзюдо. Бронзова медаль їде до Славутича!", - йдеться на сторінці Славутицької міської ради.