Новини
Новини Київської області
Білоцерківський район
Бучанський район

У двох районах Київщини 16 травня може бути гучно

Мешканців пристоличного регіону закликають дотримуватися правил безпеки та зберігати спокій.

У двох районах Київщини 16 травня може бути гучно - зображення

У межах розмінування Київщини у вівторок, 16 травня, підрозділи ДСНС ліквідовуватимуть вибухонебезпечні предмети в Бучанському районі. Про це повідомила пресслужба Київської обласної військової адміністрації в Telegram.

Крім того протягом сьогоднішнього дня на Ольшаницькому родовищі гранітів (Рокитнянська громада) пройдуть вибухові роботи. Вони пов'язані з технологічними процесами. Роботи триватимуть до 19 години.

Мешканців пристоличного регіону закликають дотримуватися правил безпеки та зберігати спокій.

Нагадаємо, на Київщині вже знищено майже майже 75 тис. вибухонебезпечних предметів. Всього з початку робіт фахівці очистили 21660,63 га території, з них 5057,58 га – с/г угідь, 61,29 га – акваторії водних об’єктів. Також піротехніки перевірили 2129 домогосподарств, 284 об’єкти, 1898,93 км автомобільних доріг, 1393,31 км ліній електропередач, 11,443 км газопроводу.

Варто зазначити, що на сьогодні 11,4 тис. га в Бучанському, Вишгородському та Броварському районах потребують обстеження та розмінування.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.