У Дніпрі під Переяславом потонули двоє рибалок
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/DSC_0375-2000x1339.jpg)
12 жовтня о 19 год. 28 хв. до диспетчера 27-ДПРЧ надійшло повідомлення від жінки про те, що о 10 год. 00 хв. двоє чоловіків, 1978 року народження, уродженці м.Києва та м.Черкаси, вийшли на воду р.Дніпро у с.Стовп'яги на човні порибалити та не повернулися.
Вранці 13 жовтня силами місцевої рятувальної станції та водолазно-рятувальної групи АРЗ СП м.Біла Церква було проведено пошуки та близько 12 год. 30 хв. знайдено тіла двох загиблих чоловіків.
Причини трагедії з'ясовуються.