Новини
Суспільство

У Дії з'явилася нова послуга: витяг про несудимість тепер можна отримати онлайн

Цю довідку щорічно отримувало близько 1 мільйона людей.

У Дії з'явилася нова послуга: витяг про несудимість тепер можна отримати онлайн - зображення

Відтепер витяг про несудимість можна отримати онлайн за допомогою застосунку "Дія". Про це в понеділок, 24 квітня, повідомив віце-прем'єр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Продовжуємо цифровізувати найпопулярніші держпослуги. Витяг про несудимість щорічно отримує близько 1 млн людей. Тепер можете зробити це в Дії за кілька кліків", –

віце-прем'єр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

Він зазначив, що послугу повністю автоматизували. А отже більше не треба вводити дані вручну, вся інформація автоматично підтягуватиметься, якщо ваші дані є в реєстрах. І вже через 5 хвилин після отримання витягу вам надійде пуш-сповіщення.

Варто зазначити, що популярність довідки пояснюється тим, що витяг потрібен у багатьох ситуаціях: від прийняття на роботу до участі в тендері або обліку у військкоматі.     

До слова, аби нова послуга з'явилася в застосунку, необхідно оновити Дію до останньої версії.

Нагадаємо, також із березня можна отримати електронне судове рішення можна за кілька кліків. Крім того через застосунок Дія можна буде отримувати витяг з Єдиного державного реєстру. А також, в додатку має з'явитися новий сервіс – електронний військовий квиток. Однак, як його впроваджуватимуть і як працюватиме сервіс, поки що не розповідають.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.