Буча
Культура

У День парків Буча анонсувала свято польської культури у міському парку

Цієї неділі, 28 травня, у Бучанському міському парку відбудеться День польської культури. У програмі – дегустація традиційних страв польської кухні, майстер-класи, дитяча програма та благодійний концерт.

У День парків Буча анонсувала свято польської культури у міському парку - зображення

Про це повідомляє Бучанська міська рада, яка закликала всіх зануритися у чудовий світ польської культури. Початок програми – о 13:00.

Для вас готуємо: частування традиційними стравами польської кухні; майстер-класи з гри на барабанах (від колективу «Музикашки Барабашки»), живопису, пісочної анімації; насичена дитяча програма; жива музика; благодійний концерт «Подякуймо нашим захисникам», – йдеться у повідомленні.

Анонс події оприлюднили у день, коли вся Європа відзначає День парків.

У День парків Буча анонсувала свято польської культури у міському парку - зображення

«Європейський День парків був організований Федерацією «Європарк», яка об’єднує природоохоронні території в тридцяти шести європейських країнах. Проведений вперше в 1999 році, цей день тепер святкується щорічно по всій Європі 24 травня. Саме цього дня в 1909 році був створений перший національний парк у Європі — швейцарський Сарек.

Парки України також є унікальними та надзвичайно красивими, однак, російське вторгнення завдає шкоди частині парків, зокрема, особливих уражень зазнає природно-заповідний фонд вздовж Азово-Чорноморського узбережжя, а також вздовж східного і північного кордонів України»


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.