Буча
Київщина-суспільство

У Бучанській міський раді відбулося перше організаційне засідання Комісії з питань надання компенсацій за пошкоджені об’єкти

Громадяни, чиє житло отримало незначні пошкодження внаслідок збройної агресії рф і яке ще не було відремонтоване, зможуть скористатись новою послугою в «Дії» для отримання допомоги від держави для відновлення свого помешкання.

У Бучанській міський раді відбулося перше організаційне засідання Комісії з питань надання компенсацій за пошкоджені об’єкти - зображення

Йдеться, перш за все, про заміну вікон чи дверей, ремонт покрівлі тощо.

«Комісія буде виїжджати робити обстеження, складати чек-листи і потім на засіданні приймати рішення щодо компенсації.

Сума грошової допомоги визначається індивідуально і залежить від складності пошкоджень. Однак максимальний розмір виплати не може перевищувати 200 тисяч гривень», – зазначив заступник Бучанського міського голови Дмитро Чейчук.

Цією послугою можуть скористатися усі громадяни Бучанської громади, чиє житло було пошкоджене внаслідок бойових дій і підлягає відновленню.

Ті, хто вже відремонтував своє житло, наразі не можуть претендувати на державну допомогу

Більше про єВідновлення можна дізнатися на сайті програми.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.