Новини
Бровари
Спорт
Суспільство

У Броварах відбувся чемпіонат України з панкратіону

У турнірі взяли участь понад 800 спортсменів з різних регіонів України.

У Броварах відбувся чемпіонат України з панкратіону - зображення

Днями в місті Бровари було проведено чемпіонат України з панкратіону. Про це повідомили на Facebook-сторінці Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка.

У турнірі взяли участь понад 800 спортсменів з різних регіонів України. Столичний регіон у ваговій категорії до 92 кг представляв старший лейтенант ВІКНУ – Антон Гетманов.

"Антон був відібраний до участі в чемпіонаті України після перемоги в чемпіонаті Києва. На цьому турнірі старший лейтенант провів 3 поєдинки, з яких 2 закінчив достроково. Фінальний поєдинок Антон провів проти суперника який переважав нашого бійця в антропометрії, проте це не стало перепоною для нашого спортсмена, який закінчив бій з явною перевагою за суддівськими балами", –

Військовий інститут КНУ імені Тараса Шевченка

За підсумками чемпіонати старший лейтенант став чемпіоном України з панкратіону.

У Броварах відбувся чемпіонат України з панкратіону - зображення

Нагадаємо, в квітні стало відомо, що боксер із Бучі представлятиме Україну міжнародних змаганнях.

Як повідомляв "Погляд" раніше, спортсмени Київщини за два місяці здобули 306 нагород на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

А за минулий рік спортсмени з Київщини здобули понад тисячу медалей. А цьогоріч юний бучанський кікбоксер виборов бронзу на світовому чемпіонаті.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.