Новини Київської області

25 нагород переможці привезли з міжнародних змагань.

Спортсмени Київщини за два місяці здобули 306 нагород на всеукраїнських та міжнародних змаганнях - зображення
Спортсмени Київщини за два місяці здобули 306 нагород на всеукраїнських та міжнародних змаганнях - 1 - зображення

Протягом січня-лютого 2023 року спортсмени Київщини здобули 306 нагород в олімпійських, неолімпійських та паралімпійських видах спорту. Це 124 золотих, 92 срібних та 90 бронзових медалей, зазначають у пресслужбі КОВА.

"Попри війну, розгорнуту проти України російським окупантом, спортсмени Київської області продовжують мужньо тримати спортивний фронт, демонструючи незламність на міжнародних та всеукраїнських змаганнях", ‒

пресслужба КОВА

Зазначається, що 25 нагород переможці привезли з міжнародних змагань, 281 – із всеукраїнських:

• в олімпійських видах спорту призерами стали 200 учасників із Київської області

• у неолімпійських видах спорту вихідці з Київщини здобули 102 золоті, срібні та бронзові нагороди

• у паралімпійських видах – призерами стали 4 спортсменів пристоличного регіону.

Нагадаємо, за минулий рік спортсмени з Київщини здобули понад тисячу медалей. А цьогоріч юний бучанський кікбоксер виборов бронзу на світовому чемпіонаті.

Також дивіться також у сюжет "Погляду" про підготовку Ірпінської команди до чемпіонату світу з кікбоксингу. Незважаючи на важку ситуацію в нашій країні через повномасштабне вторгнення російської федерації, українські спортсмени представлятимуть нашу державу.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.