Новини
Новини Київської області
Бровари

У Броварах в День поліції України влаштували свято


4 липня на території усіх районних центрів столичної області відбулися урочистості з нагоди святкування Дня поліції України. Правоохоронці зустрічали людей на вулицях з посмішками і ділились гарним настроєм.

Т.в.о. очільника поліції Київщини Андрій Нєбитов завітав з робочим візитом до Броварів. Там він привітав колег з 4 річницею створення Національної поліції України, де зазначив, що працівники поліції своїм високим професіоналізмом, працездатністю та наполегливістю щодня, щохвилини здобувають визнання і пошану серед своїх співвітчизників.

Після чого полковник поліції спілкувався з містянами та гостями міста.

Сонце, музика та гарний настрій були супутниками сьогоднішнього свята. На вулицях міст вітали місцевих жителів представники поліцейських підрозділів: ювенальна превенція, працівники превентивної діяльності, кінологи.

А самі найбажаніші гості – це діти! Малеча з великим захопленням споглядала на поліцейських в урочистому однострої. Жодна дитина не залишилась поза увагою: поліцейські зорганізували конкурси малюнка про поліцію та вікторини, дарували малечі повітряні кульки та морозиво.

Також дітки мали нагоду приміряти поліцейську амуніцію, посидіти за кермом службової автівки. Фото у поліцейському кашкеті – найкращий подарунок на згадку!

Відділ комунікації поліції в Київській області