Новини
Новини Київської області
Бровари

У Броварах провели рейд по сім'ям, які опинилися в складних життєвих обставинах


Броварські поліцейські спільно з працівниками соціальних служб провели профілактичний рейд по сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах.

Інспектори ювенальної превенції та співробітники соціальних служб перевірили умови проживання дітей у 22-х сім'ях.

Мета рейдів – виявлення порушень з боку батьків, насамперед в ухилянні від виконання своїх батьківських обов’язків по вихованню та належних умов щодо утримання своїх дітей.

За результатами перевірки було виявлено, що у 4-х сім’ях діти виховувалися батьками в умовах, що не відповідають належним санітарним нормам. В будинках було брудно, на кухні знаходився не вимитий посуд, діти мали неохайний вигляд, спали у брудних та погано облаштованих ліжках. Відносно дорослих були складені адміністративні протоколи за ст.184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З батьками кожної із перевірених сімей було проведено профілактичні бесіди, щодо належного виконання їх батьківських обов’язків та створення необхідних придатних умов життя та виховання своїх дітей.
Поліцейські та соціальні служби району не залишають поза увагою ті сім’ї, які найбільше потребують уваги та надають їм допомогу у вирішенні їхніх проблем, виховання дітей та психологічної підтримки, повідомляє Броварський відділ поліції.